Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
5:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
PTC Pabianice
2:2
Milan Club Polonia
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
16:4
ChKS Łódź
Widzew II Łódź
5:9
Łódzka Akademia Futbolu
Sparta Łódź
6:2
Konstantynowska Akademia Sportu
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Konstantynowska Akademia Sportu
1:5
PTC Pabianice
Łódzka Akademia Futbolu
12:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Milan Club Polonia
6:2
Orzeł Łódź
ChKS Łódź
9:4
Sparta Łódź
Widzew II Łódź
2:19
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
5:0
Konstantynowska Akademia Sportu
PTC Pabianice
3:9
ChKS Łódź
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
13:11
Łódzka Akademia Futbolu
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:5
Milan Club Polonia
Sparta Łódź
11:0
Widzew II Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ChKS Łódź
4:3
Orzeł Łódź
Konstantynowska Akademia Sportu
1:6
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Łódzka Akademia Futbolu
3:4
Milan Club Polonia
Widzew II Łódź
0:10
PTC Pabianice
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
5:1
Sparta Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
7:2
Widzew II Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:5
ChKS Łódź
PTC Pabianice
4:4
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
Milan Club Polonia
6:0
Konstantynowska Akademia Sportu
Sparta Łódź
10:9
Łódzka Akademia Futbolu
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ChKS Łódź
8:3
Milan Club Polonia
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
7:3
Orzeł Łódź
Łódzka Akademia Futbolu
3:0
Konstantynowska Akademia Sportu
Widzew II Łódź
1:6
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Sparta Łódź
2:7
PTC Pabianice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
PTC Pabianice
5:6
Łódzka Akademia Futbolu
Włókniarz Konstantynów Łódzki
2:10
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
Konstantynowska Akademia Sportu
1:5
ChKS Łódź
Milan Club Polonia
12:3
Widzew II Łódź
Orzeł Łódź
3:1
Sparta Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
PTC Pabianice
3:0*
Orzeł Łódź
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
8:6
Milan Club Polonia
Sparta Łódź
3:4
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Łódzka Akademia Futbolu
8:5
ChKS Łódź
Widzew II Łódź
4:5
Konstantynowska Akademia Sportu
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
11:5
Łódzka Akademia Futbolu
ChKS Łódź
6:3
Widzew II Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:6
PTC Pabianice
Konstantynowska Akademia Sportu
1:8
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
Milan Club Polonia
6:5
Sparta Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Konstantynowska Akademia Sportu
1:7
Sparta Łódź
Łódzka Akademia Futbolu
3:0*
Widzew II Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:8
Orzeł Łódź
Milan Club Polonia
2:4
PTC Pabianice
ChKS Łódź
13:11
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
6:1
Milan Club Polonia
PTC Pabianice
2:4
Konstantynowska Akademia Sportu
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
3:0
Widzew II Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:13
Łódzka Akademia Futbolu
Sparta Łódź
5:7
ChKS Łódź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ChKS Łódź
12:4
PTC Pabianice
Konstantynowska Akademia Sportu
3:14
Orzeł Łódź
Milan Club Polonia
0:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Łódzka Akademia Futbolu
2:20
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
Widzew II Łódź
0:3*
Sparta Łódź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
6:5
ChKS Łódź
PTC Pabianice
3:0
Widzew II Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:0
Konstantynowska Akademia Sportu
Milan Club Polonia
4:8
Łódzka Akademia Futbolu
Sparta Łódź
1:7
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ChKS Łódź
12:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
10:3
PTC Pabianice
Konstantynowska Akademia Sportu
4:10
Milan Club Polonia
Widzew II Łódź
0:3
Orzeł Łódź
Łódzka Akademia Futbolu
4:3
Sparta Łódź
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
7:8
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:0
Widzew II Łódź
Konstantynowska Akademia Sportu
13:6
Łódzka Akademia Futbolu
Milan Club Polonia
0:0
ChKS Łódź
PTC Pabianice
7:0
Sparta Łódź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ChKS Łódź
13:8
Konstantynowska Akademia Sportu
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
10:4
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Milan Club Polonia
3:0
Widzew II Łódź
Łódzka Akademia Futbolu
6:7
PTC Pabianice
Sparta Łódź
2:11
Orzeł Łódź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
7:1
PTC Pabianice
ChKS Łódź
10:2
Łódzka Akademia Futbolu
Konstantynowska Akademia Sportu
3:0
Widzew II Łódź
Milan Club Polonia
2:8
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:9
Sparta Łódź
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
PTC Pabianice
7:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
WNS Szkoła Gortata Łódź 2003/2004
7:8
Konstantynowska Akademia Sportu
Łódzka Akademia Futbolu
9:8
Orzeł Łódź
Widzew II Łódź
0:3
ChKS Łódź
Sparta Łódź
0:0
Milan Club Polonia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości