Turnieje, turnieje, turnieje

W najbliższy weekend nasza drużyna rozegra dwa turnieje. Pierwszy, w sobotę, zagra rocznik 2008, powołani: Feliks Łoś, Adrian Baranowski, Jakub Owczarek, Aleksander Cieślak, Artur Wójcikowski, Igor Barłoga, Dawid Płóciennik oraz dwóch zawodników z młodszej grupy. Zbiórka o godzinie 8:15 na hali powiatowej przy ulicy św. Jana.

W sobotę, niepowołani zawodnicy mają trening o godzinie 8:00 na sali przy ulicy Orla. O godzinie 11:00 nasza grupa niepowołanych zawodników ponownie przychodzi na Orlą, gdyż razem z trenerem Radkiem i rocznikiem 2005 robimy mini przemarsz na halę powiatową, by dopingować naszych chłopaków. Prosimy wziąć ze sobą barwy klubowe i nastawić się na głośny doping :) P.S. Trener Radek stawia pizze dla dopingujących.

W niedzielę, rocznik 2007 ma turniej w Aleksandrowie Łódzkim. Powołani: Feliks Łoś - Wojciech Michalak, Filip Zawiasa, Mateusz Kołacki, Bartek Peć, Wiktor Redzynia, Filip Myczka, Oskar Moch, Wiktor Dembiński oraz najlepszy zawodnik z turnieju rocznika 2008. Zbiórka 8:10 w Aleksandrowie, ulica Wyzwolenia 3, wejście od Orlika.

W razie pytań proszę dzwonić.