Garść informacji na temat naszej drużyny

Powołania na jutrzejszy sparing z Włókniarzem, godzina 17:00, Orlik przy I LO. Feliks Łoś (bramkarz) - Adrian Baranowski, Mikołaj Klęk, Igor Barłoga, Dawid Płóciennik, Artur Wójcikowski, Jakub Owczarek, Antoni Jaworski, Aleksander Cieślak, Wiktor Redzynia, Oskar Moch. Pozostali mają trening na PTC o tej samej porze.

Powołania na sobotni mecz z ŁAF: Kacper Jaworski, Jan Świegodzki, Mateusz Kołacki, Antoni Jaworski, Jakub Beda, Jakub Owczarek, Adrian Baranowski, Mikołaj Klęk, Artur Wójcikowski, Jan Żmuda, Bartek Michalak, Wiktor Redzynia, Igor Barłoga, Aleksander Cieślak. Zbiórka zawodników o godzinie 16:15 na PTC.

Dla rodziców, którzy nie byli na krótki zebraniu po dzisiejszym treningu: z racji tego, iż zakończyłem swoje studia na Uniwersytecie Łódzkim i podjąłem pracę w stajni sportowej za Strykowem, nie będę mógł już w takim samym wymiarze czasu poświęcać się naszej drużynie. Poszukujemy więc trenera, który byłby w stanie zastąpić moją osobę podczas moich spóźnień/nieobecności. Do tego okresu musimy podzielić naszą grupę na pół i rozłożyć treningi w następujący sposób:

Grupa niebieska, treningi poniedziałek i czwartek, godzina 17:00, stadion PTC: Jakub Beda, Kacper Jaworski, Mateusz Kołacki, Feliks Łoś, Wojciech Michalak, Filip Myczka, Jakub Owczarek, Artur Wójcikowski, Filip Zawiasa, Wiktor Redzynia, Adrian Baranowski, Bartek Peć, Dawid Płócienni, Wiktor Dembiński, Jan Świegodzki.

Grupa czerwona, treningi wtorek, godzina 17:00, stadion PTC, piątek, 17:00, Orlik przy I LO: Jakub Prusek, Jan Żmuda, Mikołaj Klęk, Maksym Wacławski, Igor Barłoga, Szymon Sęk, Antoni Jaworski, Oskar Moch, Bartek Michalak, Aleksander Cieślak, Olivier Mrówka, Michał Woźniak i pozostali testowani zawodnicy.

Treningi będzie prowadził trener Bartek i jeśli tylko moja praca (zaczynam w poniedziałek) mi pozwoli, również będę się na nich pojawiał. Taki harmonogram zajęć utrzyma się dopóki "nie nastanie ciemność", gdyż do tej pory nie jest wyjaśniony przetarg na remont oświetlenia boiska bocznego.