Wtorkowe mecze

Niestety, ale z racji obecnego komunijnego szaleństwa i decyzji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej we wtorek musimy rozegrać dwa mecze.

Włókniarz Pabianice - PTC Pabianice, wtorek, godzina 17:00, stadion MOSiR. Powołani: Kacper Jaworski, Filip Zawiasa, Adrian Baranowski, Feliks Łoś, Bartek Peć, Artur Wójcikowski, Aleksander Cieślak, Filip Myczka, Wiktor Redzynia.

Zbiórka o godzinie 16:15 na stadionie.

ChKS Łódź - PTC Pabianice, wtorek, godzina 16:00, ulica Kosynierów Gdyńskiej 6. Powołani: Jan Świegodzki, Mateusz Kołacki, Jakub Owczarek, Mikołaj Klęk, Jakub Beda Jan Żmuda, Wojciech Michalak, Olivier Mrówka, Bartek Michalak, Bartek Klimek, Dawid Płóciennik

Zbiórka 15:30 na stadionie.

Powołania wrzucamy już teraz by mieć możliwość zgrania tego trudnego dla nas dnia.