Powołania na mecz z Metalowcem Łódź

W sobotę rozegramy mecz z Metalowcem w Łodzi, ul. Stanisława Jachowicza 1 o godzinie 11:00. Zbiórka na obiekcie gospodarzy o godzinie 10:15. W przypadku braku możliwości transportu zawodników prosimy o kontakt z trenerami bądź kierownikiem. Powołani: Kacper Jaworski, Jan Świegodzki, Mateusz Kołacki, Bartek Peć, Adrian Baranowski, Artur Wójcikowski, Wojciech Michalak, Jakub Beda, Dawid Płóciennik, Wiktor Redzynia, Wiktor Dembiński, Feliks Łoś.

Przypominam o ochraniaczach i legitymacjach.

Po meczu, o godzinie 14 prosiłbym o zjawienie się zawodników powołanych (bezpośrednio po meczu) w Pabianicach, przy ulicy Konopnickiej 39. Będziemy nagrywać film promujący nasz projekt w Budżecie Obywatelskim. Jutro na treningu prosiłbym rodziców o podpisanie zgody (bądź nie) na udział w filmie. Wszelkich informacji udzielę jutro na zajęciach.