Mecz z Lechią + dodatkowy sparing

Jutro o godzinie 11:00 na obiektach PTC rozgrywamy sparing przed meczem ligowym, z żeńską drużyną rocznika 2005/2006. Zbiórka zawodników o godzinie 10:20. Powołani: Feliks Łoś, Jan Świegodzki, Jakub Beda, Jakub Owczarek, Artur Wójcikowski, Wojtek Michalak, Adrian Baranowski, Mateusz Kołacki, Igor Barłoga, Wiktor Dembiński, Filip Zawiasa , Aleksander Cieślak.

W sobotnim sparingu 2-3 najbardziej wyróżniających się zawodników dostanie powołania na mecz ligowy.

W niedziele o godzinie 16:30 w Tomaszowie Mazowieckim rozgrywamy mecz ligowy z Lechią.

Zbiórka zawodników o godzinie 15:45. Powołani : Feliks Łoś, Jan Świegodzki, Filip Zawiasa, Bartek Peć, Jan Żmuda, Oscar Moch, Jakub Beda, Filip Myczka, Wiktor Redzynia, Dawid Płóciennik .

Adres boiska: Tomaszów Mazowiecki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 42/46.

Przypominam o ochraniaczach i legitymacjach.

UWAGA! W najbliższy wtorek po naszym treningu o godzinie 18:30 zaplanowane jest zebranie na temat zmiany funkcjonowania grup młodzieżowych w naszym klubie. Obecność rodziców obowiązkowa!
Pozdrawiam.