Garść informacji + kadra na turniej w niedziele.

Garść informacji + kadra na turniej w niedziele.

W najbliższą niedzielę nasza drużyna weźmie udział w turnieju organizowanym przez Łódzki Związek Piłki Nożnej, na który zaproszone zostały topowe drużyny z każdej grupy "Orlik". Turniej odbędzie się na Atlas Arenie w Łodzi. Zawodnicy powołani na ten turniej: Kacper Jaworski - Artur Wójcikowski, Filip Zawiasa, Bartek Peć, Filip Myczka, Wiktor Redzynia, Wiktor Dembiński, Feliks Łoś i Adrian Baranowski.

W sobotę o godzinie 8:00 te osoby będą miały trening na sali przy ulicy Orla. Na trening powołane zostały również osoby będące na "liście rezerwowej": Jan Świegodzki - Jan Żmuda oraz Wojtek Michalak.

---

Lista osób, które zadeklarowały się na wyjazd na mecz ŁKS Łódź - Rozwój Katowice: Piotr Jaworski, Kacper Jaworski, Znojek Bartosz, Znojek Radomir, Świegodzki Jan, Wacławski Maksym, Łoś Feliks, Redzynia Wiktor, Cieślak Aleksander, Dembiński Wiktor, Kołacki Paweł, Kołacki Mateusz, Wojciech Michalak, Anna Michalak, Jaworski Antoni, Peć Bartek z tatą, Oskar Moch, Filip Myczka, Zawiasa Filip.

Zbiórka o godzinie 12:30 na stadionie PTC.

---

Ten tydzień jest ostatnim tygodniem, jaki spędzimy na powietrzu. Od wtorku rozpoczynamy treningi na sali, dla wszystkich zawodników w jednakowym terminie. Wtorek, czwartek SP 13. Sobota ulica Orla. Harmonogram zajęć podawałem wcześniej.

W razie pytań proszę dzwonić.

Pozdrawiam, trener.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • xD napisał
    ptc

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości