AC Milan Cup

AC Milan Cup

W środę (28.12.2016) weźmiemy w turnieju organizowanym przez szkółkę AC Milan w Łodzi. Odbędzie się on na sali ZSO nr 8 w Łodzi przy ulicy Czernika 1/3. Rozpoczęcie planowane jest na 9:00, zakończenie około 13:45. Wystawiamy w tym turnieju dwie drużyny. 

PTC I granatowi: Kacper Jaworski, Wojciech Michalak, Artur Wójcikowski, Mikołaj Klęk, Aleksander Cieślak, Bartek Peć, Wiktor Redzynia, Bartek Michalak, Dawid Płóciennik. W grupie rywalizować będziemy z: MUKS Widawa, Victoria Szadek, Andrespolia I Wiśniowa Góra. 

PTC II fioletowi: Maksym Wacławski, Filip Zawiasa, Adrian Baranowski, Mateusz Kołacki, Jakub Owczarek, Feliks Łoś, Filip Myczka, Bartek Klimek, Igor Barłoga. W grupie rywalizować będziemy z: Milan SC, Szkółką Teofilek, Andrespolią II Wiśniowa Góra. 

Lista rezerwowa: Jan Świegodzki, Ignacy Maleszka, Oskar Moch, Antek Jaworski (gdyby ktoś z powołanych nie mógł, wskoczą na ich miejsce). 

Zbiórka o 8:45 w Łodzi. Zabieramy ochraniacze oraz legitymacje. 

Lista turniejów w których mamy już potwierdzony udział: 

22.01.2017: turniej we Wrocławiu, wystawiamy 1 drużynę. 

05.02.2017: turniej w Opatówku, wystawiamy 1 drużynę, rocznik 2008. 

05.03.2017: turniej w Opatówku, wystawiamy 2 drużyny. 

Pozdrawiam, trener. 

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Typer Prezes napisał
    Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz !!! >>> http://tiny.pl/gcz3x

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości